4 months ago

Niemodni projektanci

DSCN2818.JPG

Są wśród nas, znamy ich wszyscy. Zbyt pewni siebie, zgorzkniali i przesiąknięci swoim jadem.
Ludzie, którzy za wszelką cene starają się odnaleźć w Nas pierwiatek zła.
Cokolwiek nie zrobisz zawsze znajdą w tym jakiś podstęp, nieczyste zagranie, złe intencje.

A co jeżeli chciałaś dobrze? Jeżeli miało być dobrze a wyszło źle?

Masz wątpliwości... "Być może byłam zbyt ostra, być może źle określiłam to co miałam na myśli, być może na prawdę poniosły mnie emocje, a przez osobisty stosunek nie umiałam tego obiektywnie ocenić?".

NIEKONIECZNIE!

Niemodni projektanci są wśród nas!

"Projekcja (od łac. proiacere, wyrzucać przed siebie) – mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć, poglądów, zachowań lub cech najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych uczuć, poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię."
źródło: wikipedia

Nigdy nie daj sobie wmówić, że coś z Tobą jest nie tak! Nie staraj się wyszukiwać u siebie tego zła, które ktoś Ci zarzuca! Nie pozwól by ktokolwiek wmówił Tobie, że jesteś zły!

Oni chcą swoje złe cechy przerzucić na Ciebie. Widzą w Tobie swoje złe cechy. Zarzucają Ci przeklinanie gdy sami rzucają kurwami. Oskarżają Cię o zabójstwo gdy sami mają krew na rękach.

Jesteś trochę słabszy, bo nie władasz tym jadem, który oni mają w sobie. Nie spodziewałeś się ataku, więc nie jesteś gotów by się bronić...
Ty wiesz wszystko... Wiesz co piszesz, wiesz co mówisz, wiesz co masz na myśli i wiesz co chcesz osiągnąć.
Nie musisz nikomu tego udowadniać, nie musisz się tłumaczyć.

Sam siebie musisz zrozumieć i zaakceptować.

Nic więcej.https://cdn.ste

  • 69Upvotes
  • $1.21Reward
  • 10Comments

Comments

You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments